Smart Home Security WardenCam

Güvenlik Kamerası Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 21.4 MB
  • Version 1.0.14
  • Dil İngilizce
  • Firma WENQING LI
iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız bir güvenlik kamerası olarak kullanmanıza imkan tanıyan oldukça faydalı bir güvenlik kamerası uygulamasıdır.

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız bir güvenlik kamerası olarak kullanmanıza imkan tanıyan oldukça faydalı bir güvenlik kamerası uygulamasıdır.

Tamamen ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz uygulama temelinde kullanıcılarına düşük maliyetli güvenlik kamerası sunmayı hedefliyor. Bu amaçla evinizde kullanmadığınız bir iOS akıllı telefonunuzu güvenlik kamerasına dönüştürebiliyorsunuz. Bu sayede, çocuğunuzu bakıcıya bıraktığınızda, evden iş yerine gittiğinizde veya iş yerinizden ayrıldığınızda gözünüz arkada kalmaz ve sürekli geride olan biteni takip edebilirsiniz.

Uygulamada yer alan "Hareket Dedektörü" özelliği sayesinde bir hareket algılandığında kamera görüntü kaydına otomatik olarak başlar. Bununla birlikte kullanıcıya bildirim veya e-posta göndererek uyarır.

"Bulut Depolama" imkanı sunan uygulama ile kaydedilen görüntüleri Dropbox üzerine kaydedebilir ve internet bağlantınızın olduğu her yerden kolayca ulaşabilirsiniz. Bunun için Gmail hesabınıza giriş yaptıktan sonra uygulamayı Dropbox hesabınızla birleştirmeniz yeterli.

"Çift Taraflı İletişim" özelliği sayesinde güvenlik kameranız ile izlediğiniz kişi veya evcil hayvanınızla sesli iletişime geçebiliyorsunuz. Ayrıca "Gece Görüş" özelliğine sahip olan uygulama, düşük ışığa sahip ortamlarda dahi kayıt yapabilme yeteneğine sahip.

Smart Home Security WardenCam indir
DİĞER SÜRÜMLER